Jesteśmy członkiem:

jesteśmy członkiem MSPON

Kontakt

POŁUDNIE Nieruchomości
Tomasz Gibuła

ul. Bronowicka 31
30-084 Kraków

NIP 678 260 11 58
REGON 356378702

tel. 12 353 11 44
tel. kom. 888 068 068

mail: biuro@poludnie.eu

 

             Sekretariat              tel. 12 353 11 44

 

 

Nasz zespół

 


Edyta Stalmach
Specjalista ds zarządzania najmem
tel. 731 186 065     mail: edyta.stalmach@poludnie.eu


Tomasz Gibuła
Specjalista ds nieruchomości licencja nr 6773
tel. 888 068 068     mail: tomasz.gibula@poludnie.eu


Krzysztof Gorczyca
Specjalista ds nieruchomości
tel. 570 050 800     mail: krzysztof.gorczyca@poludnie.eu

 


Justyna Sitnik
Specjalista ds nieruchomości
tel. 730 170 073     mail: justyna.sitnik@poludnie.eu


Katarzyna Dela
Specjalista ds nieruchomości
tel. 733 133 800     mail: katarzyna.dela@poludnie.eu 


Anastazja Oszowska
Specjalista ds nieruchomości
tel. 790 555 570     mail: anastazja.oszowska@poludnie.eu 


Konrad Wojciechowski
Specjalista ds nieruchomości
tel. 731 025 999     mail: konrad.wojciechowski@poludnie.eu 


Aleksandra Musiał
Specjalista ds nieruchomości
tel. 730 300 369     mail: aleksandra.musial@poludnie.eu 

 

Napisz do nas

 

 


Uwagi/treść pytania*

Imię i nazwisko*

Telefon komórkowy*

Telefon domowy

E-mail




* - pola wymagane

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem