Jesteśmy członkiem:

jesteśmy członkiem MSPON

O firmie

Jesteśmy licencjonowanym biurem nieruchomości zrzeszonym w Małopolskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Działamy na terenie miasta Kraków i okolic. Świadczymy specjalistyczne usługi w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu każdej nieruchomości. Ważnym segmentem naszej działalności jest współpraca z deweloperami, co pozwoliło nam wyspecjalizować się w sprzedaży lokali mieszkalnych, komercyjnych i domów z rynku pierwotnego. Zapewniamy naszym klientom kompleksową pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego oraz pełną obsługę prawną i notarialną. Zdobyte doświadczenie, wysoki standard obsługi klienta i rzetelność wykonywanej pracy pozwala nam wierzyć, że pomożemy Państwu w wyborze najkorzystniejszej oferty, a także przeprowadzimy przez cały proces zakupu, sprzedaży czy też wynajmu nieruchomości.

Misja

Naszym priorytetem jest profesjonalna obsługa, bezpieczeństwo transakcji i pełne zaangażowanie, tak by każdy klient korzystający z naszych usług stał się naszą najlepsza rekomendacją.

Historia

Początki mojej pracy w branży nieruchomości sięgają 2007 roku. Wtedy to uzyskałem licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami i rozpocząłem pracę w biurze nieruchomości zdobywając niezbędne doświadczenie. Dzięki pasji i zaangażowaniu z początkiem 2008 roku rozpocząłem pracę na własny rachunek, najpierw jako jednoosobowa działalność gospodarcza pod nazwą Nieruchomości Południe Tomasz Gibuła, by w konsekwencji w lipcu 2008 roku stać się współzałożycielem Nieruchomości Południe S.C. Spółka ta zakończyła swoja działalność z dniem 31 grudnia 2012 roku, lecz moja przygoda z branżą trwa nadal. Pod szyldem POŁUDNIE NIERUCHOMOŚCI Tomasz Gibuła kontynuuję to co zacząłem wiele lat temu.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem