Jesteśmy członkiem:

jesteśmy członkiem MSPON

Partnerzy

Aktualności

 

                        

Paweł Kwiecień Kraina Ogrodzeń "Kwiecień"
ul. Trybuny Ludów 25
30-660 Kraków

www.debowy-zakatek.com.pl
biuro@debowy-zakatek.com.pl

 

 

Michał Cholawa
ul. Lubocka 125
31-766 Kraków
 
www.mieszkanialubocza.pl
cholawa@mieszkanialubocza.pl

 

 
ul. Szablowskiego 6
30 - 127 Kraków
tel. 12 661-42-00
tel. 501 451 393 oraz 508 326 319
 
 
 

 

Morizon.pl

http://www.morizon.pl/blog/akademia-morizona-kolejna-edycja-juz-za-nami/

 

Dziękujemy firmie Morizon za zorganizowanie szkolenia dla nas, agentów nieruchomości. Nasz zawód wymaga profesjonalnego kontaktu z Klientem, umiejętności negocjacji. Firma Morizon stanęła na wysokości zadania. Procesjonalny coach prowadzący szkolenie nie tylko podszedł to tematu po ludzku ale w pełni profesjonalnie. Wiedza którą posiada którą nam chciał przekazać w naszym odczuciu pozostanie na długo. O wielu aspektach nie mieliśmy pojęcia. Pan prowadzący uświadomił nas o pułapkach jakie czyhają na nas ale tez pokazał jak wychodzić obronna ręka z opresji z świecie nieruchomości. Reasumując szkolenie uważamy za przydatne, rozwijające które zapewni nam jeszcze lepsza prace w w roli agentów nieruchomości.

~ Krzysztof

 

Spotkanie było przyjemne, organizacja bardzo dobra, wiadomości sporo nastawione na mocne związanie z Morizonem, bo taki był cel szkolenia. Szczęśliwie można sporo informacji wykorzystać w naszej codzienności .

~ Jerzy

 

Bardzo dobra organizacja, miłe przywitanie gości. Ciekawe przygotowanie tematów szkoleń - zarówno na temat pozycjonowania ofert jak i codziennej pracy pośrednika (motywacja + praca z klientem)

~ Agnieszka

 

Szkolenie zorganizowane przez Akademie Morizona w którym miałam przyjemność uczestniczyć było bardzo interesujące, dowiedziałam się  dużo przydatnych informacji, które z pewnością wykorzystam w życiu zawodowym jak również prywatnym.

~ Dominika

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem