Jesteśmy członkiem:

jesteśmy członkiem MSPON

Praca

Jeśli branża nieruchomości nie jest ci obca, jesteś osobą kontaktową i chcesz podjąć wyzwanie przyłącz się do POŁUDNIA – miejsca najlepszych doradców! Poszukujemy pośredników i doradców z doświadczeniem zawodowym, ale również osób planujących rozpoczęcie nowej kariery. Nie przegap szansy – odezwij się jeszcze dziś!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pośrednik/Doradca ds nieruchomości
Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolska

Czego oczekujemy:

  • zainteresowanie tematyką nieruchomości, mile widziane doświadczenie w zawodzie;
  • dobra orientacja w topografii Krakowa;
  • umiejętność obsługi komputera oraz aplikacji internetowych;
  • nieustanna gotowość do rozwoju i doskonalenia zawodowego;
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność;
  • inicjatywa i kreatywność;
  • uczciwość i wysoka kultura osobista.
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Twoje obowiązki:

  • profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami (analiza potrzeb klienta, dobór oferty, kompletacja dokumentów, udział w przeprowadzeniu transakcji);
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • realizacja celów sprzedażowych.

Co otrzymasz w zamian za swoje zaangażowanie:

  • jedne z najwyższych wynagrodzeń prowizyjnych w tej branży;
  • pakiet ofert startowych;
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
  • specjalistyczny program komputerowy wspomagający pracę pośrednika;
  • materiały reklamowe oraz wsparcie marketingowe i merytoryczne;
  • ciekawą pracę w ambitnym zespole;
  • elastyczne godziny pracy
  • DUŻĄ SATYSFAKCJĘ Z TEGO CO ROBISZ!

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie aplikacji na adres
biuro@poludnie.eu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

rozumiem