Jesteśmy członkiem:

jesteśmy członkiem MSPON

Usługi

Zakup mieszkania jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Czy możemy sfinansować zakup mieszkania bezpiecznie?

Na rynku działa ponad 30 banków udzielających kredytów mieszkaniowych. Każdy z nich ma inne warunki i inne wymagania w stosunku do Kredytobiorcy. Zaciągając kredyt mieszkaniowy warto sprawdzić wszystkie oferty tak, by wybrać najkorzystniejszą z nich. Jest to możliwe dzięki doświadczonemu doradcy kredytowemu. Sprawdzi on, jaką maksymalną kwotę kredytu możemy uzyskać, wyjaśni wszelkie zawiłości proceduralne, pomoże w zebraniu odpowiednich dokumentów, doradzi także bezpieczny sposób spłaty. Przedstawi kilka najlepszych propozycji i porówna nie tylko ich zalety, ale także wady. Pomoc tą możemy uzyskać w ciągu jednego, bezpłatnego spotkania, unikając kilkudziesięciu wizyt w różnych instytucjach finansowych.

Dzięki stałej współpracy z bankami, doradca ma też możliwości wynegocjowania dla Klienta najkorzystniejszych warunków.

Nasz doradca jest specjalistą w tej dziedzinie. To ważne, ponieważ jego rady i opinie będą wpływały na Państwa kondycję finansową przez wiele lat.

CZY TO KOSZTUJE?

Najważniejszą cechą usług oferowanych przez doradców kredytowych współpracujących z POŁUDNIE Nieruchomości jest to, iż są one bezpłatne. Wynagrodzenie doradców jest pokrywane przez banki na podstawie umowy partnerskiej i nie ma wpływu na ofertę, jaką otrzymuje kredytobiorca. W odróżnieniu od wielu firm pośrednictwa finansowego na rynku jesteśmy niezależni kapitałowo od jakichkolwiek banków i innych instytucji finansowych. Pozwala nam to zachować obiektywizm przy doradzaniu naszym klientom.

Istotnym czynnikiem jest współpraca z developerami. Dzięki niej znamy dokładnie sytuację prawną inwestycji (dokumenty zarówno developera jak i inwestycji są już wcześniej przez nas sprawdzone), stan zaawansowania prac budowlanych - w związku z tym analiza kredytu przebiega znacznie szybciej. Cały proces jest też dużo prostszy dla samego Kredytobiorcy: gromadzenie dokumentów czy spełnianie warunków wysuwanych przez banki spoczywa na doradcach kredytowych POŁUDNIE Nieruchomości.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem