Jesteśmy członkiem:

jesteśmy członkiem MSPON

Zarządzanie najmem

POŁUDNIE Nieruchomości z siedzibą przy Ul. Bronowickiej 31/1w Krakowie, do tej pory zajmujące się wyłącznie pośrednictwem w obrocie nieruchomości poszerza zakres swoich działań o zarządzanie najmem.

Nasza usługa powstała w związku z licznymi zapytaniami klientów korzystających z naszego biura jak również tych, którzy poszukiwali takiej oferty. Zarządzanie najmem dotyczy tych klientów, którzy zdecydowali się zainwestować swój kapitał w nieruchomości chcąc przeznaczyć je na wynajem, jednak nie mają czasu aby odpowiednio się nią zająć.

Przeznaczenie nieruchomości do wynajmu oznacza wprowadzenie ich na rynek najmów, co stwarza konieczność respektowania zmian zachodzących na rynku nieruchomości – analizy popytu i podaży w określonych segmentach rynku, rozpoznanie zmiennych preferencji i oczekiwań ze strony najemców, zmian stawek czynszowych itd. Zarządzanie najmem obejmuje cały obszar stosunków występujących między zarządcą, najemcą a wynajmującym. Oznacza to, że głównym warunkiem zarządzania jest zapewnienie przyjaznych stosunków opartych na wzajemnym zrozumieniu interesów stron w całym czasie trwania umowy najmu. Wbrew pozorom może okazać się to trudne, dlatego najistotniejszym elementem naszej współpracy będzie sprecyzowanie zakresu praw i obowiązków stron.

Usługę Zarządzania najmem w naszej firmie zapewni Państwu Specjalista ds zarządzania najmem Pani Edyta Stalmach.

Nasza współpraca rozpoczyna się już w momencie zgłoszenia Państwa mieszkania do naszego biura – możemy zaoferować pośrednictwo w wynajmie nieruchomości, jak również dalszą współpracę w całym okresie trwania umowy najmu na zasadzie zarządzania nieruchomością. Oferujemy atrakcyjne stawki dla stałych klientów naszego biura nieruchomości.

W celu uzyskania szczegółowych warunków współpracy zapraszamy na spotkanie.

 

POŁUDNIE NIERUCHOMOŚCI Tomasz Gibuła

12 353 11 44

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem